ИРИС
ВИДЕОТЕКА
► ВЕКОВНИ НОТИ
Емисија во која ја негуваме староградската музика
ВЕКОВНИ НОТИ со Стојко Митковски
Не пропуштајте ги новите епизоди ВЕКОВНИ НОТИ на Ирис телевизија
► Објавено: 2017-03-08T20:07:23+00:00 ► Прегледи: 96|
ВЕКОВНИ НОТИ со Ристе Везенков
► Објавено: 2017-02-20T19:16:19+00:00 ► Прегледи: 48|
ВЕКОВНИ НОТИ со Ивана Ѓурѓевиќ
► Објавено: 2017-02-09T20:14:28+00:00 ► Прегледи: 183|
ВЕКОВНИ НОТИ со Моне Говединков
► Објавено: 2017-02-09T20:08:17+00:00 ► Прегледи: 75|
ВЕКОВНИ НОТИ со Борјанка Трајкова
► Објавено: 2017-02-09T20:02:08+00:00 ► Прегледи: 93|
ВЕКОВНИ НОТИ со Делчо Иванов
Гледајте ги новите епизоди од „Вековни ноти“ на Ирис телевизија
► Објавено: 2016-12-10T11:29:01+00:00 ► Прегледи: 158|
ВЕКОВНИ НОТИ со Раде Стојчев
СЛЕДЕТЕ ГИ НОВИТЕ ЕМИСИИ „ВЕКОВНИ НОТИ“ НА ИРИС ТЕЛЕВИЗИЈА
► Објавено: 2016-11-19T15:12:52+00:00 ► Прегледи: 221|
ВЕКОВНИ НОТИ со Стојан Троицки
СЛЕДЕТЕ ГИ НОВИТЕ ЕМИСИИ „ВЕКОВНИ НОТИ“ НА ИРИС ТЕЛЕВИЗИЈА
► Објавено: 2016-11-19T14:41:07+00:00 ► Прегледи: 140|
ВЕКОВНИ НОТИ со Кире Костов
СЛЕДЕТЕ ГИ НОВИТЕ ЕМИСИИ „ВЕКОВНИ НОТИ“ НА ИРИС ТЕЛЕВИЗИЈА
► Објавено: 2016-11-19T13:11:54+00:00 ► Прегледи: 89|
ВЕКОВНИ НОТИ со Григор Копров
СЛЕДЕТЕ ГИ НОВИТЕ ЕМИСИИ „ВЕКОВНИ НОТИ“ НА ИРИС ТЕЛЕВИЗИЈА
► Објавено: 2016-11-19T12:32:10+00:00 ► Прегледи: 71|
ВЕКОВНИ НОТИ со Марија Димкова
ГЛЕДАЈТЕ ГИ НОВИТЕ ЕМИСИИ „ВЕКОВНИ НОТИ“ НА ИРИС ТЕЛЕВИЗИЈА
► Објавено: 2016-07-20T12:43:25+00:00 ► Прегледи: 299|
ВЕКОВНИ НОТИ со Пане Мусев
Гледајте ги новите продолженија на „ВЕКОВНИ НОТИ“ на ИРИС телевизија
► Објавено: 2016-07-16T11:50:38+00:00 ► Прегледи: 263|
ВЕКОВНИ НОТИ со Методи Китанов
гледајте ги новите „Вековни ноти“ на Ирис телевизија
► Објавено: 2016-07-02T09:44:32+00:00 ► Прегледи: 87|
ВЕКОВНИ НОТИ со Мирче Кикиритков
Гледајте ги новите епизоди од „Вековни ноти“ на Ирис телевизија
► Објавено: 2016-07-02T09:12:16+00:00 ► Прегледи: 168|
ВЕКОВНИ НОТИ со Илија Ќосевски
СЛЕДЕТЕ ГИ НОВИТЕ ЕМИСИИ „ВЕКОВНИ НОТИ“ НА ИРИС ТЕЛЕВИЗИЈА
► Објавено: 2016-06-08T09:24:48+00:00 ► Прегледи: 246|
 
 
Влажност
Ветер
Видливост
Точка на роса
Астрономски календар
Следни 5/10 дена
Избери град...
Штип
недела, 23 април 2017
Претежно сончево
9℃
Се чувствува: 6 ℃
Влажност
63.2 %
Ветер
7 km/h
Видливост
20 km
Точка на роса
2 ℃
Астрономски календар
Изгрејсонце: 05:39
Зајдисонце: 19:20
Времетраење: 821 минути
Фаза на месечината
Следни 5/10 дена
Избери град...
Пробиштип
недела, 23 април 2017
Претежно сончево
6℃
Се чувствува: 4 ℃
Влажност
66.4 %
Ветер
4 km/h
Видливост
20 km
Точка на роса
1 ℃
Астрономски календар
Изгрејсонце: 05:39
Зајдисонце: 19:20
Времетраење: 821 минути
Фаза на месечината
Следни 5/10 дена
Избери град...
Кочани
недела, 23 април 2017
Претежно сончево
9℃
Се чувствува: 6 ℃
Влажност
63.2 %
Ветер
7 km/h
Видливост
20 km
Точка на роса
2 ℃
Астрономски календар
Изгрејсонце: 05:38
Зајдисонце: 19:19
Времетраење: 821 минути
Фаза на месечината
Следни 5/10 дена
Избери град...
Виница
недела, 23 април 2017
Претежно сончево
9℃
Се чувствува: 6 ℃
Влажност
63.2 %
Ветер
7 km/h
Видливост
20 km
Точка на роса
2 ℃
Астрономски календар
Изгрејсонце: 05:38
Зајдисонце: 19:19
Времетраење: 821 минути
Фаза на месечината
Следни 5/10 дена
Избери град...


ЦРНА ХРОНИКА
Арамија се обидел да ограби обложувалница, но му ја треснале вратата п
Вработен од обложувалница спречил грабеж откако му ја затворил вратата на крадецот. Како што соопшти полицијата, во петокот Б.М. пријавил дека во спортската обложувалница...
сабота, 22 април 2017, 13:40
Објавено пред 20 часа
Полицаец нападнат во поликлиника „Ѓорче Петров“
Полицаец бил нападнат од страна на пациенти во петокот вечер во поликлиниката „Ѓорче Петров“, соопштија од полициската станица во населбата Ѓорче Петров. Пациентите го на...
сабота, 22 април 2017, 13:32
Објавено пред 20 часа
Пожарот кај „Здравко Цветковски“ локализиран – нема повредени (г
Пожарот кој избувна во бараки кај СУГС „Здравко Цветковски“ на булеварот „Партизански одреди“ е ставен под контрола и не постои можност за негово проширување на останатит...
петок, 21 април 2017, 14:54
Објавено пред 2 дена
За 15 диазепами дилер на дрога оди затвор
  Полицијата во неколку градови фатиле ситни дилери на дрога за што поднеле кривични пријави. На 20.04.2017 година во 08.15 часот во Штип, поради постоење основи на ...
петок, 21 април 2017, 14:07
Објавено пред 2 дена
Полицаец фатил крадец на акумулатор
  Полициски службеник, вчера околу 20.50 часот на ул. „Марксова“, во Прилеп забележал две лица како вршат кражба на акумулатор, по што тргнал кон нив. Еден од сторит...
петок, 21 април 2017, 14:04
Објавено пред 2 дена

СЛУЧАЕН ТВИТ
На свадбите треба бидермаерот да се фрла на почеток... Да знаеме кој се сингл.

@vujceodamerika

ОДБРАНА МИСЛА
Мене не ме обликува друштвото, туку фрижидерот.